Enric Adsera Riba, ets , compositie 84-88 1982 - Verkocht

Enric Adsera Riba, ets , compositie 84-88 1982 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Enric Adsera Riba, ets , compositie 84-88 1982 kopen? Bied vanaf 20!Enric Adsera Riba, ets , compositie 84-88 1982 kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  oene
FA. (2)

171 verkochte items
  • Enric Adsera Riba (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

titel Composicio 84-88

kunstenaar Enric Adsera Riba

ets

1982

nr 4/45

werk 25 x 31cm hoog

papier 36 x 47cm hoog

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:04-08-2016 om 15:40
Eindtijd:11-08-2016 om 15:40
Eleo
10 aug. / 13:35
€ 20