Enric Adsera Riba, ets , compositie Oat-80 1982 - Verkocht

Enric Adsera Riba, ets , compositie Oat-80 1982 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Enric Adsera Riba, ets , compositie Oat-80 1982 kopen? Bied vanaf 20!Enric Adsera Riba, ets , compositie Oat-80 1982 kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  oene
FA. (2)

171 verkochte items
  • Enric Adsera Riba (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel Composicio Oat-80

Kunstenaar Enric Adsera Riba

1982

nr 6/45

werk 25 x 31cm hoog

papier 36 x 47cm hoog

Enric Adsera Riba (1939)

Alle items van deze kunstenaar(14)
Geplaatst door  oene
FA. (2)

171 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:04-08-2016 om 18:37
Eindtijd:11-08-2016 om 18:37
Eleo
10 aug. / 13:36
€ 20