enrica adsera riba - Verkocht

enrica adsera riba kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

enrica adsera riba kopen? Bied vanaf 30!enrica adsera riba kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Enric Adsera Riba (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige zeefdruk ,ingelijst 45x35 cm, genummerd en gesigneerd.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:29-11-2016 om 22:03
Eindtijd:04-12-2016 om 22:03
melson11
04 dec. / 21:11
€ 30