Enrique Marin Munoz: Ets, A Miles Davis - Ingelijst - Verkocht

Enrique Marin Munoz: Ets, A Miles Davis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Enrique Marin Munoz: Ets, A Miles Davis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Enrique Marin Munoz: Ets, A Miles Davis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Enrique Marin Munoz: Ets, A Miles Davis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Enrique Marin Munoz: Ets, A Miles Davis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
  • Enrique Marin Munoz (1935-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: A Miles Davis
Jaartal: 1993
Afmetingen lijst: 53 cm x 61 cm (Beeld: 29 cm x 37 cm)
Oplage: 45/125
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:  Ets op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat. (een paar kleine oxidatiestipjes)

Glasbreuk: Gezien de leeftijd en de conditie van met name de lijsten van aluminium, kunnen wij geen garantie geven ten aanzien van eventuele glasbreuk. Werken zijn bij invoer nagekeken maar u biedt dus zonder garantie t.a.v. glasbreuk.

Administratieve code:

QQNC

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd20-6-2017 om 11:25
Eindtijd2-7-2017 om 11:25
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken