Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Gesigneerde aquarel - 1984
Grote museale aquarel van de Nederlandse kunstenaar Eric de Nie. Gemaakt in 1984 en voorzien van signatuur en een sticker met gegevens van de kunstenaar.
De afmetingen zijn 86 x 67 cm.
Het werk bevindt zich in een zeer goede conditie. Op dik papier geschilderd en zwevend ingelijst achter glas in diepe lijst.
gezien grootte en gewicht alleen afhalen.
Starttijd | 18-9-2016 om 18:56 |
Eindtijd | 23-9-2016 om 18:56 |