Eric de Nie - ets: Graslandschap- 1980 - Verkocht

Eric de Nie - ets: Graslandschap- 1980 kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Eric de Nie - ets: Graslandschap- 1980 kopen? Bied vanaf 30!Eric de Nie - ets: Graslandschap- 1980 kopen? Bied vanaf 30!Eric de Nie - ets: Graslandschap- 1980 kopen? Bied vanaf 30!Eric de Nie - ets: Graslandschap- 1980 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (171)

5342 verkochte items
Alle items van deze verkoper (308)
  • Eric de Nie (1944)
GesigneerdHandgesigneerd

IIIe staat ets van Eric de Nie uit 1980. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H47 x b65,5 cm. Afmetingen werk: H44 x b44cm. Conditie: in goede staat.

ZZLS

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:14-08-2017 om 22:41
Eindtijd:20-08-2017 om 21:41
Daan1980
18 aug. / 01:03
€ 30