Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie litho van de hand van Eric de Nie
- Oplage 1/90
- Afmeting papier 54 x 42cm
- Afmeting werk 39 x 50cm
Starttijd | 17-6-2017 om 10:57 |
Eindtijd | 29-6-2017 om 19:57 |