Eric de Nie - Litho, De achter kant.

Eric de Nie - Litho, De achter kant. kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Eric de Nie - Litho, De achter kant. kopen? Bied vanaf 30!Eric de Nie - Litho, De achter kant. kopen? Bied vanaf 30!Eric de Nie - Litho, De achter kant. kopen? Bied vanaf 30!Eric de Nie - Litho, De achter kant. kopen? Bied vanaf 30!Eric de Nie - Litho, De achter kant. kopen? Bied vanaf 30!Eric de Nie - Litho, De achter kant. kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  duif
FA. (29)

Lid sinds 2018
1023 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
  • Eric de Nie (1944)
Jaartal1975
TechniekLitho
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage17/20

Eric de Nie

Eric de Nie geb. Leiden 8 januari 1944. Woonde en werkte aldaar, Rotterdam en thans in Haarlem. Leerling van de Gerrit Rietveld-academie (opl.

M.O. tekenen) te Amsterdam o.m. o.l.v. Bob. Buys, D. Lammers, Ploos van Amstel en van L. H. H. Schutte te Haarlem. Schildert, aquarelleer, tekent (ook pen) en etst, maakt sjabloondrukken en linosneden. Onderwerpen en kunstrichting: oudheidkundige resten (ter plaatse); onderwerpen met betrekking tot industrieën, industrieproducten en -werktuigen in hun dominerende, mens-overwoekerende, betekenis; landschappelijke thema’s. ‘Aanduidend realisme’. Lid van ‘Kunst zij ons Doel’ te Haarlem.

Heeft wat bruine stipjes links onder bij de oplage. Zie foto"s

Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-01-2020 om 16:28
Eindtijd:06-02-2020 om 20:35

Biedingen (1):

snarfje
25 jan. / 20:26
€ 30