In opdracht geveild:
(11-11-1)
Schilderij van de Leidse kunstenaar, Eric de Nie. Op doek geschilderd en mooi ingelijst. Kan direct aan de muur.
Titel: Zonder titel
Jaartal: 1994
Afmetingen: 49cm x 49cm
Afmetingen lijst: 63cm x 63cm
Gesigneerd: Ja, op de achterkant
Ingelijst: Ja
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging is mogelijk, 35 euro binnen NL (muv De Eilanden en Zeeuws Vlaanderen).
Garantie:
Informatie: