Reinier Vinkeles - Willem de V Prins van Orange en Nassau
Alexis Gorodine - Gotcha en Tong
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar; Eric de Nie
Tecniek; Ets
Jaar; 1998
Oplage; 15 ex
gesigneerd met potlood
maten ets: 11 x 16 cm
ingelijst met passe partout
maten lijst; 35 x 52 cm
Starttijd | 15-9-2016 om 8:48 |
Eindtijd | 22-9-2016 om 8:48 |