Prachtig groot origineel schilderij van nederlandse topkunstenaar Eric jan Kremer
Acryl op doek - Senna on fire ! - gesigneerd
Geweldig moment vastgelegd op doek met een zo treffend mysterieuze lading - Topwerk van de meesterschilder en ode aan de beste Formule 1 rijder ooit
Deze kavel betreft originele werk! Zijn 350 door Kremer gesigneerde zeefdrukken ( 80 x 50 cm) van gemaakt
Inclusief strakke zwarte baklijst - kan zo aan de muur - topinvestering - Kremer brengt zelden geheel originele werken op de markt
Inclusief Certificaat van Echtheid
Vergelijkbare Gallery waarde € 6-8000 Zie voorbeelden laatste 4 foto's
Succes met bieden
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Markelo, Nederland
koeriersdienst