Eric-Jan Kremer: Kleurenlitho ' Formule 1 ' handgesigneerd en genummerd.

Eric-Jan Kremer: Kleurenlitho ' Formule 1 ' handgesigneerd en genummerd.  kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Eric-Jan Kremer: Kleurenlitho ' Formule 1 ' handgesigneerd en genummerd.  kopen? Bied vanaf 50!Eric-Jan Kremer: Kleurenlitho ' Formule 1 ' handgesigneerd en genummerd.  kopen? Bied vanaf 50!Eric-Jan Kremer: Kleurenlitho ' Formule 1 ' handgesigneerd en genummerd.  kopen? Bied vanaf 50!Eric-Jan Kremer: Kleurenlitho ' Formule 1 ' handgesigneerd en genummerd.  kopen? Bied vanaf 50!Eric-Jan Kremer: Kleurenlitho ' Formule 1 ' handgesigneerd en genummerd.  kopen? Bied vanaf 50!Eric-Jan Kremer: Kleurenlitho ' Formule 1 ' handgesigneerd en genummerd.  kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Drost260
FA. (1)

147 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Eric-Jan Kremer (1963)
GesigneerdHandgesigneerd

De afbeelding op de litho is de BMW - Williams formule 1 wagen met Juan Pablo Montoya. Titel : nee. Genummerd : ja, 120/200 l.o.met potlood. Gesigneerd : ja, E.J.Kremer ' 02 r.o.met potlood. Ingelijst : ja, met glas en een zwarte lijst. Maten : Blad 63 x 48 cm en beeld 48 x 31 cm.

Prijs is excl.verzendkosten.

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:01-11-2015 om 13:23
Eindtijd:10-11-2015 om 13:28

Biedingen (1):

Mahlfaber
10 nov. / 13:21
€ 50