FA. (1)

Eric Jan Kremer Max Verstappen

Eric Jan Kremer Max Verstappen  kopen? Bied vanaf 2000!

Geplaatst door  Tulipart
FA. (2)

40 verkochte items
  • Eric-Jan Kremer (1963)

Origineel schilderij van kunstenaar Eric Jan Kremer.

Titel: Max Verstappen
Kunstenaar: Eric Jan Kremer
Materiaal: Acryl op doek
Afmeting: 140 x 200 x 2
Gesigneerd: Ja
Ingelijst: Nee

Galerie prijs: €8500,-

Eric-Jan Kremer (1963)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Tulipart
FA. (2)

40 verkochte items
Starttijd:12-03-2017 om 16:29
Eindtijd:19-03-2017 om 16:29
Openingsbod€ 2000
ObjectlocatieBemmel, Nederland