Eric Toebosch - Menschen - Monotype en acryl, in lijst

Eric Toebosch - Menschen - Monotype en acryl, in lijst kopen? Bied vanaf 100!
Eric Toebosch - Menschen - Monotype en acryl, in lijst kopen? Bied vanaf 100!Eric Toebosch - Menschen - Monotype en acryl, in lijst kopen? Bied vanaf 100!Eric Toebosch - Menschen - Monotype en acryl, in lijst kopen? Bied vanaf 100!Eric Toebosch - Menschen - Monotype en acryl, in lijst kopen? Bied vanaf 100!Eric Toebosch - Menschen - Monotype en acryl, in lijst kopen? Bied vanaf 100!Eric Toebosch - Menschen - Monotype en acryl, in lijst kopen? Bied vanaf 100!Eric Toebosch - Menschen - Monotype en acryl, in lijst kopen? Bied vanaf 100!
  • Eric Toebosch (1949)
Jaartal1983
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 cm x 20 cm (h x b)
Lijst33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kenmerkende kunst van Eric Toebosch: Menschen.
Monotype en acryl op karton, in houten lijst met ontspiegeld glas.
R.o. potlood gesigneerd. 1983.

Eric Toebosch (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
33 cm
33 cm
20 cm
13 cm
Starttijd:14-09-2022 om 19:32
Eindtijd:20-09-2022 om 20:45
Openingsbod € 100
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo, Nederland