Eric Toebosch - Mooi....ik zie een vogel - zeefdruk, ingelijst

Eric Toebosch - Mooi....ik zie een vogel - zeefdruk, ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Eric Toebosch - Mooi....ik zie een vogel - zeefdruk, ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Eric Toebosch - Mooi....ik zie een vogel - zeefdruk, ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Eric Toebosch - Mooi....ik zie een vogel - zeefdruk, ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Eric Toebosch - Mooi....ik zie een vogel - zeefdruk, ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Eric Toebosch - Mooi....ik zie een vogel - zeefdruk, ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Eric Toebosch - Mooi....ik zie een vogel - zeefdruk, ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
  • Eric Toebosch (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
Lijst45 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijke kenmerkende kunst van Eric Toebosch.
Zeefdruk uit 2000.

Onderin hand gesigneerd.
In rode stemmige lijst.

Eric Toebosch (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
45 cm
45 cm
30 cm
30 cm
Starttijd:09-09-2022 om 14:46
Eindtijd:14-09-2022 om 20:00
Openingsbod € 40
ObjectlocatieVenlo, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa