Eric Toebosch, zeefdruk - Verkocht

Eric Toebosch, zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Eric Toebosch, zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!Eric Toebosch, zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!Eric Toebosch, zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Eric Toebosch (1949)
GesigneerdHandgesigneerd

Jaartal: 2000
Afmetingen beeld: h. 30 cm x b. 24 cm (Blad: 42  cm x 32 cm)
Gesigneerd: Ja, met potlood
Oplage: 1-80
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op geprepareerd
Conditie: In absolute nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:26-11-2014 om 12:50
Eindtijd:03-12-2014 om 12:50
Hans1951
03 dec. / 11:05
€ 20