ERIC TOEBOSCH Zeefdruk ,,HOERA MARIJKE,, Handgesigneerd

ERIC TOEBOSCH  Zeefdruk  ,,HOERA MARIJKE,,   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

ERIC TOEBOSCH  Zeefdruk  ,,HOERA MARIJKE,,   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!ERIC TOEBOSCH  Zeefdruk  ,,HOERA MARIJKE,,   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!ERIC TOEBOSCH  Zeefdruk  ,,HOERA MARIJKE,,   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Eric Toebosch (1949)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie en bijzondere Kleurenzeefdruk van Eric Toebosch

Afmeting blad  31x20.5 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd  20/150

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:03-07-2016 om 15:49
Eindtijd:08-07-2016 om 22:49

Biedingen (1):

eddyarickx
8 jul. / 17:37
€ 35