Eric Verhal: Zeefdruk, Zonder Titel

Eric Verhal: Zeefdruk, Zonder Titel kopen? Bied vanaf 75!
Eric Verhal: Zeefdruk, Zonder Titel kopen? Bied vanaf 75!Eric Verhal: Zeefdruk, Zonder Titel kopen? Bied vanaf 75!Eric Verhal: Zeefdruk, Zonder Titel kopen? Bied vanaf 75!Eric Verhal: Zeefdruk, Zonder Titel kopen? Bied vanaf 75!Eric Verhal: Zeefdruk, Zonder Titel kopen? Bied vanaf 75!Eric Verhal: Zeefdruk, Zonder Titel kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Martha
FA. (6)

199 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Eric Verhal (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Zonder Titel

Gesigneerd: rechtsonder

Jaartal: 1991

Afmetingen werk: 50/50 cm

Afmetingen geheel: 70/80 cm

Ingelijst: ja

Materiaal: Zeefdruk

Oplage: 203/250

Conditie: Werk is in perfecte staat.

Eric Verhal (1938)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Martha
FA. (6)

199 verkochte items
Starttijd:17-01-2018 om 11:59
Eindtijd:30-01-2018 om 20:59
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieHeeze, Nederland