Erica Sijnja, Roofvogels en kuikens, Kleurlitho - Verkocht

Erica Sijnja, Roofvogels en kuikens, Kleurlitho kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 50,00

Erica Sijnja, Roofvogels en kuikens, Kleurlitho kopen? Bied vanaf 40!Erica Sijnja, Roofvogels en kuikens, Kleurlitho kopen? Bied vanaf 40!Erica Sijnja, Roofvogels en kuikens, Kleurlitho kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Erica Sijnja (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie kleurlitho door Erica Sijnja.

Voorstelling van een roofvogel en haar drie kuikens.

Losbladig, beeldmaat 33x22, bladmaat 41x31

Gesigneerd en gedateerd r.o. '1976 Erica Sijnja', genummerd m.o. '8/20'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:31-03-2016 om 09:52
Eindtijd:09-04-2016 om 15:52
Biedingen (3)
Els53
09 apr. / 13:43
€ 50
noortje
09 apr. / 13:33
€ 45
Els53
08 apr. / 21:04
€ 40