Erich Smodics. -Selbst ohne Dirndl- Mooie Giclee. 2016. Handgesigneerd,

Erich Smodics. -Selbst ohne Dirndl- Mooie Giclee. 2016. Handgesigneerd, kopen? Bied vanaf 87!
Erich Smodics. -Selbst ohne Dirndl- Mooie Giclee. 2016. Handgesigneerd, kopen? Bied vanaf 87!Erich Smodics. -Selbst ohne Dirndl- Mooie Giclee. 2016. Handgesigneerd, kopen? Bied vanaf 87!

Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
  • Erich Smodics (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige en kleurrijke giclee van deze Oostenrijkse kunstenaar.

Titel: Selbst ohne Dirndl.

Materiaal: Giclee op zwaar handgemaakt katoenpapier.

Afmetingen blad: 60 x 50 cm.

Afmetingen beeld: 48 x 40 cm.

Jaar: 2016.

Oplage: 30 + X e.a. Dit is IV / X e.a.

Signatuur: r.o. Handgesigneerd in potlood..

Conditie: Als nieuw.

Verzending: Aangetekend met Track en Trace (Post.nl binnen NL) € 12,50. Naar België: €20,-

ZZNK

Erich Smodics (1941)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
Starttijd:04-11-2017 om 13:23
Eindtijd:10-11-2017 om 21:23
Openingsbod€ 87
ObjectlocatieVoorschoten, Nederland