Erich Wichman: Litho's, Idealisten I, 1923 - Verkocht

Erich Wichman: Litho's, Idealisten I, 1923 kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 200,00

Erich Wichman: Litho's, Idealisten I, 1923 kopen? Bied vanaf 200!Erich Wichman: Litho's, Idealisten I, 1923 kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44663 verkochte items
Alle items van deze verkoper (520)
  • Erich Wichmann (1890-1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

De visie van Wichman in 18 litho’s in portfolio, Idealisten I, 1923 (2 ontbreken). Een volledige serie van 20 litho's heeft op dit moment een verwachte galeriewaarde van rond de €2.000.

Titel: Idealisten I
Jaartal:  1923
Aantal: 18 (van 20)
Afmetingen beeld: ± 25 cm x 15 cm (verschilt per litho)  (afmetingen blad: 34,5 x 28 cm)
Oplage: 20
Gesigneerd: Ja, alle in de druk gesigneerd met monogram. Op de binnenzijde van het portfolio in potlood door de kunstenaar: Erich Wichman, Idealisten I, (Gewone uitgave), Amsterdam 1923, Uitg. Mij "de Hooge Brug"
Ingelijst: nee
Materiaal:  Litho op papier

Herkomst/Literatuur: Uitgever De Hooge Brug, Amsterdam, 1923

Conditie:
In zeer goede staat

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden zonder lijst voor 10 euro in pakket/koker. Afhalen in Amsterdam-ZO tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij de Veilingmeester kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Garantie:
Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd.

Bezichtigen:

Erich Wichmann (1890-1929)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44663 verkochte items
Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:27-10-2013 om 14:16
Eindtijd:04-11-2013 om 14:21
JaapBos
04 nov. / 14:14
€ 200