Erich Wichmann, Houtsnede, Abstracte compositie - Verkocht

Erich Wichmann, Houtsnede, Abstracte compositie  kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 55,00

Erich Wichmann, Houtsnede, Abstracte compositie  kopen? Bied vanaf 40!Erich Wichmann, Houtsnede, Abstracte compositie  kopen? Bied vanaf 40!Erich Wichmann, Houtsnede, Abstracte compositie  kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Erich Wichmann (1890-1929)
GesigneerdHandgesigneerd

Houtsnede door Erich Wichmann

Voorstelling van een abstracte compositie

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 22,5x17, p.p.maat 45x34

Gemonogrammeerd en gedateerd r.o. in de druk 'W '19'

Afkomstig uit Houtsnedennummer van Wendingen

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:19-07-2016 om 17:59
Eindtijd:30-07-2016 om 20:09
Biedingen (5)
Haagsverzamelaar
30 jul. / 19:59
€ 55
wimsart
30 jul. / 19:59
€ 50
Haagsverzamelaar
30 jul. / 19:59
€ 50
wimsart
30 jul. / 19:21
€ 45
Haagsverzamelaar
30 jul. / 14:09
€ 40