Eugène Brands - The Gardener (mooi gelijst)
Doris Groeneveld - 2 zeefdrukken, gesigneerd oplage 5/40
Reinier Lucassen - Zonder titel
Erik van Hoorn - Foto, Meander - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Erik de Nie. Ets. oplage: 15 ex. gesigneerd en genummerd. 1998. 28 x 38 cm. in perfecte staat
Starttijd | 23-9-2013 om 15:27 |
Eindtijd | 30-9-2013 om 15:27 |