ERIK ROOS Vernis moux Muro

ERIK ROOS   Vernis moux   Muro kopen? Bied vanaf 1!

ERIK ROOS Vernis moux Muro

Verkoopprijs: € 15,00

ERIK ROOS   Vernis moux   Muro kopen? Bied vanaf 1!ERIK ROOS   Vernis moux   Muro kopen? Bied vanaf 1!ERIK ROOS   Vernis moux   Muro kopen? Bied vanaf 1!ERIK ROOS   Vernis moux   Muro kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Erik Roos (1938-1994)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig origineel werk van de bekende kunstenaar:

                                ERIK ROOS

Ca 70 x 50 cm.

Authenticiteit 100 % gegarandeerd.

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:22-12-2016 om 15:38
Eindtijd:03-01-2017 om 19:38

Biedingen (8):

JediArends
3 jan. / 19:05
€ 15
mien14
3 jan. / 19:05
€ 13
JediArends
2 jan. / 20:35
€ 11
18936
2 jan. / 19:11
€ 9
JediArends
1 jan. / 22:23
€ 7
mien14
1 jan. / 22:23
€ 5
JediArends
1 jan. / 14:22
€ 3
mien14
30 dec. / 22:04
€ 1