Niet of onleesbaar gesigneerd - Erkelens?, Bloemstilleven, Olieverf op doek - Verkocht

Erkelens?, Bloemstilleven, Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Erkelens?, Bloemstilleven, Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Erkelens?, Bloemstilleven, Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Erkelens?, Bloemstilleven, Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Erkelens?, Bloemstilleven, Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Erkelens?, Bloemstilleven, Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Klassiek olieverf op doek.

Voorstelling van een bloemstilleven in een gestileerde vaas.

Niet gelijst, wel op spieraam, beeldmaat 37x30

Onduidelijk gesigneerd r.o. 'Erkelens'?

Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:30-09-2016 om 11:38
Eindtijd:09-10-2016 om 12:38
Biedingen (2)
Katrien62
09 okt. / 09:41
€ 3
inf
02 okt. / 20:36
€ 1