Erkelens, ets van de kerk van Veere

Erkelens, ets van de kerk van Veere kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Erkelens, ets van de kerk van Veere kopen? Bied vanaf 30!Erkelens, ets van de kerk van Veere kopen? Bied vanaf 30!Erkelens, ets van de kerk van Veere kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Margie
FA. (20)

276 verkochte items
  • Frans Erkelens (1937-2016)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze mooie droge naald ets met daarop de kerk van Veere en huizen op de voorgrond. In potlood gesigneerd. 16 x 19 cm Handgeschept papier.

Hierbij twee stuks grafiek van de in België geboren graficus Henri Wils. De kerk van Zoutelande en het Stadhuis van Zierikzee. 20 x 16 cm

Worden bij verkoop aangetekend verzonden. (12,50 euro)

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:16-06-2017 om 21:05
Eindtijd:21-08-2017 om 14:55