Erli Esselink - Einde Vluchtweg - Handgesigneerd. - Verkocht

Erli Esselink - Einde Vluchtweg - Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Erli Esselink - Einde Vluchtweg - Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Erli Esselink - Einde Vluchtweg - Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Erli Esselink - Einde Vluchtweg - Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lady2
FA. (2)

Lid sinds 2020
7 verkochte items
  • Erli Esselink (1938)
TechniekTempera
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Einde Vluchtweg.

Mengtechniek: inkt, tempera op papier
60 x 80 cm.  Passe-partout, niet ingelijst.

Landschap tussen Wassenaar en Voorschoten, indertijd dreigde men hier een halve woonwijk te realiseren. Dat zou het einde betekenen van een mooi stuk natuur in de randstad. Gelukkig gingen deze plannen niet door …..   Het landschap is naar de natuur getekend, het verkeersbord contrasteert door de strakke geometrische belijning met de zachte tinten in de begroeiing.

Met passepartout

Erli Esselink (1938)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  lady2
FA. (2)

Lid sinds 2020
7 verkochte items
80 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-01-2021 om 13:50
Eindtijd:04-02-2021 om 22:41
Biedingen (3)
HanCor
04 feb. / 20:15
€ 5
Solexico
04 feb. / 19:58
€ 3
Kunstisgunst
31 jan. / 23:35
€ 1