Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Prachtige aquatint (diepdruk etstechniek)
Afmeting geschept papier 70 x 80 cm
Afmetingen beeld 55 x 65 cm
Op de foto's is goed te zien dat de afbeelding geprägt is in het papier wat er een extra dimensie aan geeft.
Ander exemplaar ook via deze site aan te kopen
Ermanno Barovero is geboren in Turijn
Hij heeft letterlijk over de gehele wereld geëxposeerd
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oisterwijk, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 17-11-2022 om 14:05 |
Eindtijd | 26-11-2022 om 22:54 |
Objectlocatie | OISTERWIJK, Nederland |