Ernest Joachim - Pallets en beweging - Verkocht

Ernest Joachim - Pallets en beweging kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Ernest Joachim - Pallets en beweging kopen? Bied vanaf 30!Ernest Joachim - Pallets en beweging kopen? Bied vanaf 30!Ernest Joachim - Pallets en beweging kopen? Bied vanaf 30!Ernest Joachim - Pallets en beweging kopen? Bied vanaf 30!Ernest Joachim - Pallets en beweging kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Depot_Leerdam
FA. (8)

102 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Ernest Joachim (1949)
TypeBeeld / Object
Jaartal1996
TechniekBrons
Afmetingen11 cm x 10.5 cm x 2.2 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Uit een serie van 3 voor 100 jaar Van Gend & Loos. Wordt geleverd met een sokkeltje (zie foto), afmeting is zonder. Tevens met documentatie  (2x A4).

Ernest Joachim (1949)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Depot_Leerdam
FA. (8)

102 verkochte items
10.5
11
2.2
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:28-09-2019 om 14:04
Eindtijd:05-10-2019 om 21:06
wammes
28 sep. / 16:27
€ 30