FA. (4)

Ernst Fuchs - "Das Ungleiche Paar" - Lithografie, Poster - 1967

Ernst Fuchs - "Das Ungleiche Paar" - Lithografie, Poster - 1967 kopen? Bied vanaf 55!
Ernst Fuchs - "Das Ungleiche Paar" - Lithografie, Poster - 1967 kopen? Bied vanaf 55!Ernst Fuchs - "Das Ungleiche Paar" - Lithografie, Poster - 1967 kopen? Bied vanaf 55!Ernst Fuchs - "Das Ungleiche Paar" - Lithografie, Poster - 1967 kopen? Bied vanaf 55!Ernst Fuchs - "Das Ungleiche Paar" - Lithografie, Poster - 1967 kopen? Bied vanaf 55!Ernst Fuchs - "Das Ungleiche Paar" - Lithografie, Poster - 1967 kopen? Bied vanaf 55!Ernst Fuchs - "Das Ungleiche Paar" - Lithografie, Poster - 1967 kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

708 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
  • Ernst Fuchs (1930-2015)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1967
TechniekVaria
Afmetingen86 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Lithografie in kleur op papier van Ernst Fuchs.
Duitsland, 1967

Ernst Fuchs (1930-2015) – Oostenrijks schilder, graficus, decor- en kostuumontwerper en architect; exponent van Fantastisch Realisme.

Tekst: ERNST FUCHS / MÜNCHEN / BEI / WOLFGANG / KETTERER / VILLA STUCK / DAS GRAPHISCHE / WERK 1945-67 / 6.9.-15.10. / PRINZREGENTENSTRASZE 60

Oplage van 380 exemplaren
Oorspronkelijke catalogus: Weis 121 e (of f)
Gedrukt door Brenner Brehm & Co., Frankfurt am Main – Hoechst (met blindstempel)
Afmetingen: 86 x 61 cm
Zeer goede conditie

Ernst Fuchs (1930-2015)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

708 verkochte items
61 cm
86 cm
Starttijd:07-06-2022 om 09:08
Eindtijd:19-06-2022 om 20:49
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieWolvertem, België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland