Ernst Fuchs - Kleurengiclee DIE SCHWANENREISE Handgesigneerd. - Verkocht

Ernst Fuchs - Kleurengiclee DIE SCHWANENREISE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Ernst Fuchs (1930-2015)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer bijzondere kleurengiclee van Ernst Fuchs.

afmeting blad  61 x 46 cm in nieuwstaat.

handgesigneerd.

Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-01-2021 om 15:59
Eindtijd:15-01-2021 om 19:49
Biedingen (2)
herman1951
11 jan. / 15:25
€ 3
venlowest
11 jan. / 14:45
€ 1