Ernst Fuchs - Lohengrin - handgesign. offsetlithografie - Verkocht

Ernst Fuchs - Lohengrin - handgesign. offsetlithografie kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 55,00

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

371 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Ernst Fuchs (1930-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Lohengrin van Ernst Fuchs. Kleuren offsetlithografie op stevig papier uit 2013.
handgesigneerd, Bladgrootte: 56,5 x 41,0 cm. Verzending NL 10,- Belgie 15,-

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:18-02-2015 om 11:29
Eindtijd:23-02-2015 om 11:29
Biedingen (3)
pvbART
23 feb. / 08:55
€ 55
eise
23 feb. / 08:55
€ 50
eise
22 feb. / 23:06
€ 35