Ernst Vijlbrief: 1 Ets en 1 Litho, Compositie en Twee vrouwen - Verkocht

Ernst Vijlbrief: 1 Ets en 1 Litho, Compositie en Twee vrouwen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 33,00

Ernst Vijlbrief: 1 Ets en 1 Litho, Compositie en Twee vrouwen kopen? Bied vanaf 1!Ernst Vijlbrief: 1 Ets en 1 Litho, Compositie en Twee vrouwen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44643 verkochte items
Alle items van deze verkoper (511)
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

2 leuke werken van Ernst Vijlbrief, waaronder een ets en een litho.

Titel: Compositie; Twee vrouwen
Jaartal: 1963; onbekend
Afmetingen beeld: (1) 24 cm x 28,5 cm; (2) 28 cm x 37 cm
Oplage: 1/3 eigen druk; onbekend
Gesigneerd: Ja, 1 handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Ingelijst: Nee
Materiaal: Ets op geschept papier; Litho op geschept papier
Herkomst: Erfenis Ernst Vijlbrief

Conditie:
In goede staat, maar beide met wat lichte kreuk en vlekken aan de randen van het blad. Voornamelijk de ets heeft gele stipjes in het blad. Ingelijst nauwelijks zichtbaar.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden voor 10 euro in pakket/koker. Afhalen in Amsterdam Z-O tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij de Veilingmeester kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Garantie:
Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd.

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken. Bezichtigen kan in Amsterdam Z-O, tijdens kantooruren, maar alleen op afspraak.

Dit item is verkocht voor 33,00
Starttijd:09-01-2014 om 16:00
Eindtijd:20-01-2014 om 16:00
Biedingen (8)
houtsnede
20 jan. / 11:50
€ 33
wimsart
20 jan. / 11:41
€ 28
ajsch
20 jan. / 11:41
€ 25
wimsart
20 jan. / 11:39
€ 20
ajsch
20 jan. / 11:39
€ 15
wimsart
19 jan. / 17:10
€ 10
MaJo
19 jan. / 17:10
€ 5
wimsart
09 jan. / 16:44
€ 1