Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Aquarel en inkt op papier 30x170 cm (groot!) - Verkocht

Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Aquarel en inkt op papier 30x170 cm (groot!) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Aquarel en inkt op papier 30x170 cm (groot!) kopen? Bied vanaf 1!Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Aquarel en inkt op papier 30x170 cm (groot!) kopen? Bied vanaf 1!Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Aquarel en inkt op papier 30x170 cm (groot!) kopen? Bied vanaf 1!Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Aquarel en inkt op papier 30x170 cm (groot!) kopen? Bied vanaf 1!Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Aquarel en inkt op papier 30x170 cm (groot!) kopen? Bied vanaf 1!Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Aquarel en inkt op papier 30x170 cm (groot!) kopen? Bied vanaf 1!Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Aquarel en inkt op papier 30x170 cm (groot!) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
TypeTekening / Aquarel

Aquarel op rijstpapier door Ernst Vijlbrief.
Maten 30x170 cm
Direct afkomstig uit de nalatenschap van de kunstenaar.
Gemerkt met atelierstempel in rode inkt (in de marge gezet).
Het werk is in redelijke staat, het heeft alleen vouwen in het blad, bij rijstpapier helaas onvermijdelijk.
Is opgerold bewaard en heeft nadat het vervaardigd is nog nooit het daglicht gezien.

Dit werk wordt alleen verzonden.

Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:23-08-2016 om 16:40
Eindtijd:29-08-2016 om 21:40
Biedingen (5)
Corrall
29 aug. / 01:10
€ 17
MVink
29 aug. / 01:10
€ 15
Corrall
29 aug. / 00:57
€ 13
Withaar
29 aug. / 00:57
€ 11
Corrall
27 aug. / 15:14
€ 1