ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) aquarel op rijstpapier

ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) aquarel op rijstpapier kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 36,00

ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) aquarel op rijstpapier kopen? Bied vanaf 1!ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) aquarel op rijstpapier kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  arne
FA. (3)

Lid sinds 2009
209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) aquarel op rijstpapier geplakt op karton onder een passe-partout.

Papiermaat 41 cm x 32 cm

Passe-partout maat: 50 cm x 40 cm

Gemerkt met een atelier stempel in rode inkt.

Verzendkosten € 12,50

Ophalen in Amsterdam mag ook.

Dit item is verkocht voor 36,00

Starttijd:09-12-2013 om 17:54
Eindtijd:14-12-2013 om 17:54

Biedingen (8):

amber
14 dec. / 16:59
€ 36
loft
14 dec. / 16:59
€ 31
loft
14 dec. / 16:32
€ 25
Eleo
13 dec. / 19:36
€ 20
Tanis
13 dec. / 19:28
€ 15
Tureluur
9 dec. / 22:28
€ 10
hamertjetik
9 dec. / 21:47
€ 5
MaJo
9 dec. / 20:52
€ 1