ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) Gouache op papier

ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) Gouache op papier kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 110,00

ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) Gouache op papier kopen? Bied vanaf 1!ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) Gouache op papier kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  arne
FA. (3)

Lid sinds 2009
209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) Gouache op papier.

Papiermaat: 100 cm x 70 cm

Gemerkt met aterlierstempel in de rechter onderhoek.

Wordt verzonden in een koker.

Verzendkosten binnen Nederland € 12,50

Dit item is verkocht voor 110,00

Starttijd:15-12-2013 om 15:23
Eindtijd:21-12-2013 om 15:23

Biedingen (14):

Fuji
20 dec. / 15:43
€ 110
Lydeke
20 dec. / 15:43
€ 100
Fuji
20 dec. / 15:42
€ 100
Lydeke
19 dec. / 09:23
€ 90
Fuji
19 dec. / 09:23
€ 80
Lydeke
19 dec. / 09:22
€ 70
Fuji
19 dec. / 09:22
€ 60
Lydeke
18 dec. / 10:44
€ 35
amber
18 dec. / 10:44
€ 30
amber
17 dec. / 23:09
€ 20
houtsnede
17 dec. / 23:09
€ 15
amber
16 dec. / 15:41
€ 10
Stientje
16 dec. / 15:41
€ 5
amber
16 dec. / 04:51
€ 1