ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) inkt op papier - Verkocht

ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) inkt op papier kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) inkt op papier kopen? Bied vanaf 1!ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) inkt op papier kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  arne
FA. (4)

Lid sinds 2009
213 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
TypeTekening / Aquarel

Getiteld: Dharma

Papiermaat: 100 cm x 65 cm

Gesigneerd: in potlood hantekening en met atelierstempel in rode inkt

Uit de nalatenschap van de kunstenaar

Wordt verzonden in een koker.

Verzendkosten binnenNederland € 12,50

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:12-02-2014 om 21:59
Eindtijd:19-02-2014 om 21:59
Biedingen (4)
Fuji
17 feb. / 23:31
€ 15
PP
17 feb. / 23:31
€ 10
Fuji
17 feb. / 23:31
€ 5
PP
14 feb. / 22:44
€ 1