ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) landschap, aquarel op rijstpapier.

ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) landschap, aquarel op rijstpapier. kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 40,00

ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) landschap, aquarel op rijstpapier. kopen? Bied vanaf 1!ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) landschap, aquarel op rijstpapier. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  arne
FA. (3)

Lid sinds 2009
209 verkochte items
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
TypeTekening / Aquarel

Uit de nalatenschap van de kunstenaar.

Papiermaat 137 cm x 35  cm

Gesigneerd met atelierstempel.

Wordt verzonden in een koker.

Verzendkosten binnen Nederland € 12,50

Enkele punaise gaatjes biuten de afbeelding

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:06-02-2014 om 20:02
Eindtijd:14-02-2014 om 20:02

Biedingen (9):

johannakoopt
13 feb. / 11:13
€ 40
9338
13 feb. / 11:13
€ 35
johannakoopt
13 feb. / 11:12
€ 30
9338
13 feb. / 11:12
€ 25
johannakoopt
12 feb. / 18:26
€ 20
maikw
12 feb. / 18:26
€ 15
johannakoopt
11 feb. / 21:04
€ 10
Ferre
11 feb. / 12:08
€ 5
teeuw
10 feb. / 11:09
€ 1