Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Twee tekeningen jaren 60 - Verkocht

Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Twee tekeningen jaren 60 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Twee tekeningen jaren 60 kopen? Bied vanaf 1!Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Twee tekeningen jaren 60 kopen? Bied vanaf 1!Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Twee tekeningen jaren 60 kopen? Bied vanaf 1!Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Twee tekeningen jaren 60 kopen? Bied vanaf 1!Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Twee tekeningen jaren 60 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
TypeTekening / Aquarel

Twee kleurrijke tekeningen van Ernst Vijlbrief uit de jaren 60.
Herkomst atelier Ernst Vijlbrief.
Maten 32x43 cm
Beiden in goede staat, het tweede werk alleen met een kras in beeld.

Verzendkosten 10 euro, wordt degelijk verpakt.
Bij meerdere aankopen blijven de verzendkosten gelijk.

Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:22-05-2015 om 00:52
Eindtijd:05-06-2015 om 22:52
Biedingen (4)
duit77
23 mei / 17:42
€ 7
13211
23 mei / 17:41
€ 5
duit77
23 mei / 17:41
€ 5
13211
23 mei / 11:49
€ 1