ERNST VIJLBRIEF (1934-2010) Gouache op papier

ERNST VIJLBRIEF (1934-2010)  Gouache op papier kopen? Bied vanaf 75!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 75,00

ERNST VIJLBRIEF (1934-2010)  Gouache op papier kopen? Bied vanaf 75!ERNST VIJLBRIEF (1934-2010)  Gouache op papier kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  arne
FA. (3)

Lid sinds 2009
209 verkochte items
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
TypeTekening / Aquarel

Ca. 1990

70 cm x 99,5 cm

Gesigneerd met atelier stempel, rechts onder.

Wordt verzonden in een koker.

Scheurtje van 2 cm rechts aan de zijkant

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:05-01-2015 om 19:35
Eindtijd:12-01-2015 om 19:35

Biedingen (1):

HetKunsthuys
12 jan. / 17:51
€ 75