Ernst Vijlbrief - 2 Boeddha’s

Ernst Vijlbrief - 2 Boeddha’s kopen? Bied vanaf 35!
Ernst Vijlbrief - 2 Boeddha’s kopen? Bied vanaf 35!Ernst Vijlbrief - 2 Boeddha’s kopen? Bied vanaf 35!Ernst Vijlbrief - 2 Boeddha’s kopen? Bied vanaf 35!Ernst Vijlbrief - 2 Boeddha’s kopen? Bied vanaf 35!Ernst Vijlbrief - 2 Boeddha’s kopen? Bied vanaf 35!Ernst Vijlbrief - 2 Boeddha’s kopen? Bied vanaf 35!Ernst Vijlbrief - 2 Boeddha’s kopen? Bied vanaf 35!Ernst Vijlbrief - 2 Boeddha’s kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  keesrutten

Lid sinds 2017
18 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
TypeTekening / Aquarel
TechniekStift
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
2 tekeningen van Ernst Vijlbrief
Stift op ruitjespapier

Heel klein randje

Ernst Vijlbrief (1934-2010)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  keesrutten

Lid sinds 2017
18 verkochte items
23 cm
30 cm
Starttijd:20-06-2022 om 20:54
Eindtijd:29-06-2022 om 21:15
Openingsbod€ 35
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieUtrecht , Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland