Ernst Vijlbrief: Cat on a hot tin roof uit 1963 - Verkocht

Verkoopprijs: € 75,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43347 verkochte items
Alle items van deze verkoper (637)
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Prachtige ets van Ernst Vijlfbrief uit september 1963. Met de pakkende titel "Cat on a hot tin roof".
Het werk is reeds ingelijst, maar heeft wat vergeling aan de rand. Dus een nieuwe passepartout zou dit werk beter tot zijn recht laten komen. (kosten passepartout zijn hooguit 10 euro).

Titel: Cat on a hot tin Roof.
Jaartal: 1963
Afmetingen in lijst: h x b: 51cm x 41cm
Afmetingen beeld: b x h: 33cm x 25cm
Gesigneerd: Vijlbrief sept. 63 Cat on a hot tin Roof. 3/5 eigen druk.
Oplage: 3/5
Ingelijst: Ja
Conditie: Goede staat

Ophalen in Amsterdam/Diemen (geen extra kosten). Ophalen kan op afspraak tussen 10.00u en 22.00u. Tevens in het weekend. Niet op Woensdag.
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:06-09-2010 om 21:35
Eindtijd:20-09-2010 om 21:35
omo
13 sep. / 22:20
€ 75