Ernst Vijlbrief - EA ets

Ernst Vijlbrief - EA ets kopen? Bied vanaf 40!
Ernst Vijlbrief - EA ets kopen? Bied vanaf 40!Ernst Vijlbrief - EA ets kopen? Bied vanaf 40!Ernst Vijlbrief - EA ets kopen? Bied vanaf 40!Ernst Vijlbrief - EA ets kopen? Bied vanaf 40!Ernst Vijlbrief - EA ets kopen? Bied vanaf 40!
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets EA wschl jaren 60

Sluit over 1d 0u 35m 31s
Openingsbod€ 40
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHerk de Stad, België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland
Starttijd:25-09-2022 om 13:24
Eindtijd:01-10-2022 om 20:57