ERNST VIJLBRIEF ets uit 1963 oplage 2/5 - Verkocht

ERNST VIJLBRIEF ets uit 1963 oplage 2/5 kopen? Bied vanaf 1!
ERNST VIJLBRIEF ets uit 1963 oplage 2/5 kopen? Bied vanaf 1!ERNST VIJLBRIEF ets uit 1963 oplage 2/5 kopen? Bied vanaf 1!
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

ERNST VIJLBRIEF ets uit 1963 oplage 2/5

Papiermaat: 53 cm x 39,5 cm

Afbeeldingsmaat: 20 cm x 20 cm

Gesigneerd in potlood.

Wordt verzonden in een koker

Verzendkosten binnen Nederland € 12,50

lichte  verkleurin aan de rand, ver buiten de afbeelding.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:09-12-2013 om 20:48
Eindtijd:14-12-2013 om 20:48
Biedingen (8)
ajsch
14 dec. / 20:28
€ 30
ffagott
14 dec. / 20:28
€ 25
ajsch
14 dec. / 20:20
€ 20
Fuji
14 dec. / 19:46
€ 15
amber
14 dec. / 19:46
€ 15
Fuji
14 dec. / 13:52
€ 10
076
12 dec. / 21:23
€ 5
MaJo
09 dec. / 20:55
€ 1