Ernst Vijlbrief - studietekening in lijst - Verkocht

Ernst Vijlbrief - studietekening in lijst kopen? Bied vanaf 1!
Ernst Vijlbrief - studietekening in lijst kopen? Bied vanaf 1!Ernst Vijlbrief - studietekening in lijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
TypeTekening / Aquarel

Studietekening van Ernst Vijlbrief.
Netjes ingelijst achter glas met passe-partout.
Afmetingen incl. lijst zijn 31 x 25,5 cm
De afmetingen van het werk zelf zijn 20,5 x 16 cm

Het werk is in heel mooie staat.

Het werk is ongesigneerd, maar het is afkomstig uit een ateliermap van Vijlbrief,
​ooit gekocht op een veiling.

Indien aangekocht met de ets van Vijlbrief die ik ook aanbied reken ik vanzelfsprekend maar 1 keer de verzendkosten.

Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:30-09-2014 om 17:09
Eindtijd:14-10-2014 om 17:09
Biedingen (9)
JvB-AMD
13 okt. / 07:58
€ 17
Dmoadam
13 okt. / 00:41
€ 15
Oane
13 okt. / 00:41
€ 15
Dmoadam
13 okt. / 00:40
€ 12
Oane
13 okt. / 00:40
€ 10
Dmoadam
13 okt. / 00:40
€ 7
Oane
13 okt. / 00:40
€ 5
Dmoadam
10 okt. / 17:39
€ 3
Oane
30 sep. / 22:07
€ 1