Ernst Witkamp: De Straatmuzikante - Verkocht

Ernst Witkamp: De Straatmuzikante kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,00

Ernst Witkamp: De Straatmuzikante kopen? Bied vanaf 35!Ernst Witkamp: De Straatmuzikante kopen? Bied vanaf 35!Ernst Witkamp: De Straatmuzikante kopen? Bied vanaf 35!Ernst Witkamp: De Straatmuzikante kopen? Bied vanaf 35!Ernst Witkamp: De Straatmuzikante kopen? Bied vanaf 35!Ernst Witkamp: De Straatmuzikante kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ernst Witkamp (1854-1897)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Een mooie ets van een straatmuzikante, in de druk gesigneerd door Ernst Witkamp. Komt ongeveer uit einde 19de eeuw.

afmetingen:                                       Lengte inclusief lijst: ca 30 cm.     Breedte inclusief lijst: ca 25 cm

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:29-12-2017 om 18:07
Eindtijd:03-01-2018 om 18:07
Biedingen (2)
345joke
03 jan. / 17:57
€ 40
haartiest
01 jan. / 23:48
€ 35