Erotic Trilogy - Verkocht

Erotic Trilogy kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 40,00

Erotic Trilogy kopen? Bied vanaf 25!Erotic Trilogy kopen? Bied vanaf 25!Erotic Trilogy kopen? Bied vanaf 25!Erotic Trilogy kopen? Bied vanaf 25!Erotic Trilogy kopen? Bied vanaf 25!Erotic Trilogy kopen? Bied vanaf 25!Erotic Trilogy kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  ArobesqueShop

17 verkochte items
  • Ria Fortuijn (1939)

Textiel - Handgesigneerd - Uniek Exemplaar - Ingelijst

Collectie van 3 Textiel Collages
Afmetingen lijst 41 x 31 cm - Afbeelding 29 x 21 cm
Metallic Frame
Conditie:Perfect
Herkomst:Holland

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:02-08-2016 om 22:22
Eindtijd:07-08-2016 om 22:27
Biedingen (4)
Honoria
07 aug. / 22:18
€ 40
Goedgeluk
07 aug. / 15:09
€ 35
Honoria
07 aug. / 13:57
€ 30
Goedgeluk
03 aug. / 21:28
€ 25