Erwin Bechtold, ‘Abstracte compositie’, originele litho, handgesigneerd, 1975

Erwin Bechtold, ‘Abstracte compositie’, originele litho, handgesigneerd, 1975 kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 40,00

Erwin Bechtold, ‘Abstracte compositie’, originele litho, handgesigneerd, 1975 kopen? Bied vanaf 30!Erwin Bechtold, ‘Abstracte compositie’, originele litho, handgesigneerd, 1975 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Papierkamer Aelbrecht
FA. (4)

343 verkochte items
  • Erwin Bechtold (1925)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele klein formaat litho, van de Duitse schilder en lithograaf Erwin Bechtold  (Keulen 1925). Met potlood gesigneerd, genummerd en gedateerd. Kleinood, diep zwarte inkt,  zilvergrijze lijnen, dun potlood op warm lichtgelig stevig papier. Erg mooi van sfeer.

Titel: Z.T.

Afmetingen totaal: 13,5 x 13,5 cm

Oplage: 500 (Dit is nummer 378/500, een ander nummer als op de foto)

Ingelijst: Nee

Materiaal: lithografie (twee kleurendruk) op  papier

Conditie: In zeer goede staat.

Extra info over de kunstenaar:

Erwin Bechthold genoot op jonge leeftijd een opleiding tot drukker en letterzetter.

Van 1950 tot 1951 volgde hij de schilderschool van Fernand Leger in Parijs.

Bechtold nam deel aan de Documenta 1968 in Kassel.

Hij geldt als mede-oprichter van de op Ibiza ontstane kunstenaarsgroep Grupo Ibiza 59.

Sinds 1990 bekleedt hij een eredoctoraat aan ‘des Landes Baden-Württemberg’.

Prijzen (selectie):

Joan Miro prijs, 1973 Balearen Ibiza Award, 1999 Ramon Llull prijs, 2006

Garantie:

Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL briefpost  €3,00 of aangetekend €8,00.

Eventueel Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,00.

Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:23-02-2014 om 13:20
Eindtijd:05-03-2014 om 13:20

Biedingen (4):

Octavia
5 mrt. / 00:48
€ 40
5890
5 mrt. / 00:47
€ 35
Octavia
5 mrt. / 00:47
€ 35
5890
4 mrt. / 16:07
€ 30