Erwin Bechtold - Zeefdruk - ‘Abstracte compositie’ - handgesigneerd - 1975 - Verkocht

Erwin Bechtold - Zeefdruk - ‘Abstracte compositie’ - handgesigneerd - 1975 kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Erwin Bechtold - Zeefdruk - ‘Abstracte compositie’ - handgesigneerd - 1975 kopen? Bied vanaf 30!Erwin Bechtold - Zeefdruk - ‘Abstracte compositie’ - handgesigneerd - 1975 kopen? Bied vanaf 30!Erwin Bechtold - Zeefdruk - ‘Abstracte compositie’ - handgesigneerd - 1975 kopen? Bied vanaf 30!Erwin Bechtold - Zeefdruk - ‘Abstracte compositie’ - handgesigneerd - 1975 kopen? Bied vanaf 30!Erwin Bechtold - Zeefdruk - ‘Abstracte compositie’ - handgesigneerd - 1975 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
  • Erwin Bechtold (1925)
Jaartal1975
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen13.5 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageArtist Proof

Erwin Bechthold genoot op jonge leeftijd een opleiding tot drukker en letterzetter.

Van 1950 tot 1951 volgde hij de schilderschool van Fernand Leger in Parijs.

Bechtold nam deel aan de Documenta 1968 in Kassel.

Hij geldt als mede-oprichter van de op Ibiza ontstane kunstenaarsgroep Grupo Ibiza 59.

Sinds 1990 bekleedt hij een eredoctoraat aan ‘des Landes Baden-Württemberg’.

Prijzen (selectie):

Joan Miro prijs, 1973 Balearen Ibiza Award, 1999 Ramon Llull prijs, 2006

Voorkant is in perfecte conditie. Achterkant heeft enkele roestvlekjes.

Erwin Bechtold (1925)

Alle items van deze kunstenaar(4)
FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
13.5 cm
13.5 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-12-2020 om 21:27
Eindtijd:11-01-2021 om 21:13
cfeys
11 jan. / 21:07
€ 30