Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Erwin Bechtold (1925, Duitsland)
Jaar: 1975
Techniek: Lithografie
Afmetingen: Blad: 13,5 x 13,5 cm, Compositie: 10 x 12,5 cm
Oplage: 500
Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd in potlood
Conditie: Zeer goed
Nederland = € 2,-
België en Duitsland = € 2,50
Starttijd | 14-9-2014 om 13:19 |
Eindtijd | 21-9-2014 om 13:19 |